Dorty

Zpět na naše výrobky

 

Dorty a cukrovinky, které zde prezentujeme, jsou pouze naší prací a tvoříme je tak, aby každý dort nebo jiná sladkost, která opustí naši dílnu byla dokonalá a precizně vypracovaná do nejmenšího detailu. Na dorty používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny, žádné potravinové náhražky a polotovary.

 

Dorty můžete vybírat v následujících příchutích

Korpus: Krém: Ovoce:
Čokoládový vanilkový maliny
Vanilkový čokoládový jahody
Ořechový karamelový mandarinky
Mramorový jahodový broskve
Mascarpone atd… malinový banán
pistáciový borůvky
kávový lesní ovoce
limetkový višně atd…

Vše lze mezi sebou kombinovat u více patrových dortů je možné udělat každé patro jiné záleží na Vaší chuti. V sezoně je možné dodat ovoce čerstvé.

 

Ceny dortů

Ceny jsou velmi individuální začínají na 1000Kč za jedno patrový dort. Cena dortu závisí na velikosti, hmotnosti a hlavně náročnosti zpracování, počtu figurek a kytek. Přibližnou kalkulaci dortu Vám rádi připravíme na základě Vašich požadavků, jak by měl Váš dort vypadat.

 

Objednání dortů

Objednávku dortu nejlépe co nejdřív na mob: 606 652 637 a nebo na e-mail marcipanekcb2@seznam.cz. U svatebních dortů si bereme zálohu zhruba polovinu částky dortu.

Doporučujeme osobní domluvu u nás v provozovně kde se navrhne sestavení dortu. Možnost zapůjčení stojanu na dort nebo cupcake.

O obsahu alergenů se informujte při objednání dortů.

Vyzvednutí dortu si můžete v předem domluvený čas na adrese: Marcipánek s.r.o  Pražská tř.492/54, České Budějovice 370 04

Přepravě zvláště vícepatrových dortů věnujte prosím zvýšenou pozornost! Za poškození dortu při manipulaci, přepravě nebo nesprávnému skladování neneseme zodpovědnost!